top of page

Jak dobrać odpowiednie kwiaty do różnych okazji

Dobór odpowiednich kwiatów na różne okazje jest ważny, ponieważ kwiaty mogą przekazywać różne przesłania i emocje. Oto kilka wskazówek dotyczących doboru odpowiednich kwiatów na różne okazje:Śluby: Kwiaty ślubne powinny pasować do motywu przewodniego i koloru stroju pary młodej. W tradycyjnych ślubach białe kwiaty, takie jak białe róże, lilie i goździki, są często wybierane jako symbol czystości i niewinności.
Chrzciny: Dla chrztu można wybrać kwiaty w pastelowych kolorach, takie jak błękitne, różowe lub żółte i złożyć je w małych bukiecikach dla rodziców i chrzestnych lub bukiet dla dziecka.


Rocznice: Kwiaty na rocznicę powinny odzwierciedlać naturę relacji pary. Na przykład, czerwone róże są symbolem miłości, a kwiaty jednoroczne są odpowiednie na pierwszą rocznicę.Podziękowanie: Aby pokazać wdzięczność, można wybrać kwiaty w jasnych, radosnych kolorach, takich jak żółte lub pomarańczowe.Żałoba: Kwiaty na pogrzeb powinny być stonowane, zazwyczaj w kolorach białym, szarym, fioletowym lub ciemnym. Kwiaty cięte, takie jak lilia, chryzantema lub goździk są popularne na pogrzebach.Dzień Matki: Kwiaty na Dzień Matki powinny być kolorowe i radosne, takie jak tulipany, róże lub goździki.Walentynki: Czerwone róże są tradycyjnym symbolem miłości i są często wybierane na Walentynki. inne kwiaty jak amarylis, goździki czy hiacynty również mogą być odpowiednie na WalentynkiZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Kwiaciarni w Lublinie Eliza Flowers


28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page